Cena netto:
137,21 zł 152,46 zł 152,46 zł
Cena brutto:
168,76 zł 187,53 zł 187,53 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
napięcie: 230 V
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: różowy
kod EAN: 8712184030217

Urządzenie do smażenia pączków | BESTRON, DCPM12 - Opis:

Urządzenie do wypieku 12 sztuk okrągłych pączków DCPM12 holenderskiej firmy Bestron, która specjalizuje się w produkcji sprzętów kuchennych najwyższej jakości.

Wypiekacz do ciastek Bestron Sweet Dreams upiecze 12 pysznych okrągłych pączków w zaledwie 6 minut! Zabawa na każdą okazję, taką jak urodziny, przyjęcia dla dzieci czy rocznice. Produkt do użytku domowego. Cake Popmaker posiada wysokiej jakości blachę do pieczenia z powłoką zapobiegającą przywieraniu oraz żaroodporną obudowę z tworzywa sztucznego. Gotowość do użycia sygnalizuje lampka.
Zawiera tacę do chłodzenia i dekorowania, widelec do wyjmowania, patyczki i broszurę w języku angielskim z przepisami i poradami dotyczącymi dekoracji.

Ten produkt jest łatwy do czyszczenia.
Urządzenie do smażenia pączków | BESTRON, DCPM12 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Urządzenie do smażenia pączków | BESTRON, DCPM12 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny