Wszystkie kategorie w dziale Grille kontaktowe

Profesjonalne grille kontaktowe

Grille kontaktowe to niewielkich rozmiarów urządzenia gastronomiczne, które znajdą zastosowanie w każdej restauracji, barze, stołówce, bufecie hotelowym, czy w firmach cateringowych. Świetnie sprawdzą się również w warunkach domowych – do codziennego gotowania. Korzystanie z grilla kontaktowego sprawia, że przygotowywane potrawy nabierają niezwykle aromatycznego, głębokiego smaku, który zachwyci wszystkich gości. W naszej ofercie znajdują się m.in. ceramiczne grille kontaktowe oraz grille kontaktowe, które zostały wykonane z żeliwa.

Czytaj więcej >

Grille kontaktowe

Każdy grill kontaktowy został wyposażony w dwie specjalne płyty grzewcze – dolną i górną, które równomiernie opiekają przygotowywaną potrawę – z dwóch stron. Grille kontaktowe, które są dostępne w naszym asortymencie, to wyselekcjonowane produkty, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Jest to gwarancją bezpieczeństwa i wydajności urządzenia, które posłuży Państwu przez lata.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnych grillów kontaktowych, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem!