Wysokiej klasy kieliszki do koniaku i brandy dla profesjonalistów

Brandy to wyjątkowy napój alkoholowy, który jest uwielbiany przez ludzi na całym świecie. Trunek jest destylowany najczęściej z gronowego wina i zachwyca bogactwem smaków i aromatów. Brandy destyluje się przez podgrzewanie, a następnie alkohol powinien przez dłuższy czas leżakować w dębowych beczkach wina. W tej kategorii produktowej znajdą Państwo najwyższej jakości kieliszki do koniaku i brandy, które wprost idealnie sprawdzą się do degustacji tego nietypowego trunku. Oferujemy produkty w wielu ciekawych wariantach, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie! Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Czytaj więcej >

Czym charakteryzują się kieliszki do brandy i koniaku?

Każdy trunek, który serwujemy naszym gościom, powinien być podany w odpowiednim szkle. Nie inaczej jest w przypadku koniaku i brandy. Co jest zatem tak charakterystycznego w przypadku kieliszków do tego alkoholu? Przede wszystkim krótka nóżka lub całkowity jej brak. Kieliszki do brandy mają również pękaty kształt, który delikatnie zwęża się ku górze, dzięki czemu aromaty nie ulatniają się z jego wnętrza. Tego typu kieliszki najczęściej występują w formie 100 ml oraz 250 ml. Pękatą budowa kieliszka umożliwia trzymanie go w taki sposób, aby alkohol stale ogrzewać dłonią, dzięki czemu będzie smakował doskonale.

Kieliszki do koniaku i brandy w bogatym asortymencie Gastromania.pl!

W asortymencie Gastromania.pl dostępne są najwyższej klasy kieliszki do koniaku i brandy, które zostały wykonane z wytrzymałego i odpornego szkła. Wszystkie modele charakteryzują się dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu są nie tylko praktyczne, lecz także przyjemne dla oka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów, a także do bezpośredniego kontaktu z zespołem Gastromania.pl, gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i pozostajemy do dyspozycji. Życzmy udanych zakupów!