Wysokiej klasy kieliszki do sherry dla profesjonalnej gastronomii

Wyjątkowe w smaku wzmocnione hiszpańskie wino, czyli sherry, jest uwielbiane na całym świecie. Pochodzi z Andaluzji z regionu Jerez de la Frontera i jest produkowane od tysięcy lat. Zawiera większe stężenie alkoholu niż klasyczne wino, gdyż wynosi ono około 15-20%. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo najwyższej jakości kieliszki do sherry, które zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Oferujemy różne modele, które różnią się od siebie nie tylko wielkością, lecz także sposobem wykończenia i zastosowanym materiałem. Oferujemy modele klasyczne – ze zwykłego, gładkiego szkła, jak również kieliszki do sherry w wersji zdobionej np. frezami.

Czytaj więcej >

Jak wyglądają kieliszki do sherry?

Kieliszki do sherry są bardzo podobne do tych, w których serwuje się nalewki i likiery. Ich główną cechą jest z pewnością fakt, iż są naprawdę niewielkie, a dodatkowo zostały osadzone na małej, stabilnej i smukłej nóżce. Kieliszki do sherry napełnia się tylko w połowie, gdyż tak podany trunek prezentuje się elegancko i stylowo. Modele zostały wyposażone w niewielką czaszę o rozkloszowanym lub zaokrąglonym kształcie, która jest tak samo niewielka, jak cały kieliszek. Zestaw kieliszków do picia sherry sprawdzi się świetnie zarówno w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, jak i w gospodarstwach domowych. Gotowy zestaw jest również świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Kieliszki do sherry w bogatym asortymencie Gastromania.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym dostępne są kieliszki do sherry oraz inne wysokiej jakości urządzenia, gadżety i akcesoria gastronomiczne. Gastronomia to nie tylko nasza praca, lecz także pasja, dlatego z przyjemnością doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania! Jeżeli mają Państwo problem, wątpliwości lub pytanie, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Życzmy udanych zakupów!