Cena netto: 31,50 zł
Cena brutto: 38,75 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 234 mm
średnica: 114 mm
pojemność: 0.7 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: kryształ bezołowiowy
cena za: sztukę

Kieliszek do wina 700 ml | SCHOT ZWIESEL, Pure - Opis:

Kieliszek do wina 700 ml z serii Pure, produkcji niemieckiej firmy Schott Zwiesel. Markę Schott Zwiesel doceniło wielu somelierów, winiarni, szefów kuchni oraz topowych hoteli i restauracji w ponad 120 krajach. Produkty tej firmy wykonane są z opatentowanej masy kryształowej nie zawierającej boru i ołowiu. Skład surowca udoskonalony został tlenkiem tytanu i cyrkonem, co daje wyjątkową przejrzystość i połysk a zarazem wysoką odporność na zarysowania i wyszczerbienia podczas mycia w zmywarkach gastronomicznych. Kieliszek 700 ml Schott Zwiesel SH-8545-140-6 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Tomgast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu restauracyjnego, hotelowego, baru oraz akcesoriów bufetowych najwyższej jakości. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. Opakowanie zawiera 6 sztuk.
Kieliszek do wina 700 ml | SCHOT ZWIESEL, Pure - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek do wina 700 ml | SCHOT ZWIESEL, Pure - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny