Promocja
Bestseller
Cena netto:
4,40 zł 4,49 zł 4,49 zł
Cena brutto:
5,41 zł 5,52 zł 5,52 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 74 mm
średnica: 42 mm
pojemność: 0.07 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Kieliszek do wódki, 0,07 l | BORMIOLI ROCCO, Sorgente - Opis:

Kieliszek do wódki o pojemności 0,07 l włoskiej firmy Bormioli Rocco o numerze katalogowym 400526. Został wykonany z przezroczystego szkła o ciekawym designie. Kieliszek polecany jest do hoteli, restauracji, pubów a także domów. Podana pojemność jest pojemnością całkowitą. Szkło można myć w zmywarce gastronomicznej lub ręcznie przy użyciu przystosowanych środków myjących. Kieliszki pakowane są po 6 sztuk. Podana cena jest ceną za jedną sztukę.
Kieliszek do wódki, 0,07 l | BORMIOLI ROCCO, Sorgente - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek do wódki, 0,07 l | BORMIOLI ROCCO, Sorgente - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny