Promocja
Bestseller
Cena netto:
7,04 zł 8,00 zł 8,00 zł
Cena brutto:
8,66 zł 9,84 zł 9,84 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 76 mm
średnica: 69 mm
pojemność: 0.11 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Kieliszek do wódki 110 ml | ONIS, Endeavor - Opis:

Kieliszek do wódki o pojemności 110 ml topowego amerykańskiego producenta Onis to przedstawiciel kolekcji Endeavor. Tradycyjny, rozszerzony ku gorze kształt oraz mocno pogrubione dno podkreślają podawany alkohol. Dodatkowym atutem jest hartowanie szkła metodą Dura Tuff, która polega na wzmocnieniu górnej części, co zwiększa jego oporność. Kieliszek dzięki swej przystępnej cenie przeznaczony jest do wszelakich restauracji i hoteli, jak również do barów i lokali gastronomicznych. Idealnie odnajdzie swe zastosowanie w gospodarstwie domowym podczas spotkań w gronie przyjaciół i najbliższych. Kieliszek do wódki Endeabor 110 ml ON-15733-12 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Tom-Gast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie szkła restauracyjnego i hotelowego oraz wyposażenia cateringowego. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Kieliszek do wódki 110 ml | ONIS, Endeavor - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek do wódki 110 ml | ONIS, Endeavor - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny