Cena netto:
4,14 zł 4,70 zł 4,70 zł
Cena brutto:
5,09 zł 5,78 zł 5,78 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 54 mm
średnica: 45 mm
pojemność: 0.03 l
ilość w komplecie: 48 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Kieliszek do wódki 30 ml | ONIS, Gibraltar - Opis:

Kieliszek do wódki o pojemności 30 ml topowego amerykańskiego producenta Onis to przedstawiciel kolekcji Gibraltar. Tradycyjny, lekko zaokrąglony kształt, lekko pogrubione dno oraz solidne, przejrzyste szkło sprawiają że podawane trunki są podkreślone i zachęcają do degustacji. Kieliszek dzięki swej przystępnej cenie przeznaczony jest do wszelakich restauracji i hoteli, jak również do barów i lokali gastronomicznych. Idealnie odnajdzie swe zastosowanie w gospodarstwie domowym podczas spotkań w gronie przyjaciół i najbliższych. Kieliszek do wódki Gibraltar 30 ml ON-151-48 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Tom-Gast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie szkła restauracyjnego i hotelowego oraz wyposażenia cateringowego. Naczynie pakowane po 48 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Kieliszek do wódki 30 ml | ONIS, Gibraltar - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek do wódki 30 ml | ONIS, Gibraltar - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny