Cena netto:
3,87 zł 4,40 zł 4,40 zł
Cena brutto:
4,76 zł 5,41 zł 5,41 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 105 mm
średnica: 40 mm
pojemność: 0.07 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: szkło
powierzchnia: satynowa
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powłoka: brak

Kieliszek do wódki 70 ml | ONIS, Chicago - Opis:

Kieliszek do wódki o pojemności 70 ml topowego amerykańskiego producenta Onis to przedstawiciel kolekcji Chicago. Tradycyjny, podłużny, lekko zaokrąglony kształt, mocno pogrubione dno oraz podwójne ścianki podkreślają podawany alkohol i zachęcają do degustacji. Kieliszek dzięki swej przystępnej cenie przeznaczony jest do wszelakich restauracji i hoteli, jak również do barów i lokali gastronomicznych. Idealnie odnajdzie swe zastosowanie w gospodarstwie domowym podczas spotkań w gronie przyjaciół i najbliższych. Kieliszek do wódki Chicago 70 ml ON-1650-12 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Tom-Gast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie szkła restauracyjnego i hotelowego oraz wyposażenia cateringowego. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Kieliszek do wódki 70 ml | ONIS, Chicago - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek do wódki 70 ml | ONIS, Chicago - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny