Cena netto:
3,33 zł 3,70 zł 3,70 zł
Cena brutto:
4,10 zł 4,55 zł 4,55 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 105 mm
średnica: 38 mm
pojemność: 0.06 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Kieliszek shot 60 ml | ARCOROC, Islande - Opis:

Kieliszek shot o pojemności 60 ml marki Arcoroc to przedstawiciel kolekcji Islande. Solidne, grube dno w połączeniu z prostym, klasycznym kształtem nadaje tej linii eleganckiego i stylowego wyglądu. Każdy podany drink bądź koktajl nabierze nowego wymiaru oraz przyciągnie uwagę. Kieliszek shot skierowany jest do gwiazdkowych hoteli i restauracji oraz do modnych lokali i klubów. Idealna w formie prezentu okolicznościowego. Kieliszek shot Islande 60 ml 02560 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Kieliszek shot 60 ml | ARCOROC, Islande - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek shot 60 ml | ARCOROC, Islande - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny