Cena netto:
3,24 zł 3,60 zł 3,60 zł
Cena brutto:
3,99 zł 4,43 zł 4,43 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 85 mm
średnica: 55 mm
pojemność: 0.07 l
ilość w komplecie: 48 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Kieliszek shot 70 ml | ARCOROC, Hot Shot - Opis:

Kieliszek shot o pojemności 70 ml to przedstawiciel kolekcji Hot Shot, intrygującej swą prostotą. Klasyczny kształt lekko rozszerzający się ku górze, błyszczące szkło oraz dość grube dno przyciągają uwagę do podawanych trunków. Kieliszek shot skierowany jest do wszelakich restauracji i hoteli oraz do niezobowiązujących bistr i lokali. Swoje zastosowanie znajdzie również w gospodarstwie domowym podczas spotkań z przyjaciółmi. Kieliszek shot Hot Shot 70 ml 03852 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane po 48 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Kieliszek shot 70 ml | ARCOROC, Hot Shot - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek shot 70 ml | ARCOROC, Hot Shot - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny