Cena netto:
11,44 zł 13,00 zł 13,00 zł
Cena brutto:
14,07 zł 15,99 zł 15,99 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 61 mm
średnica: 50 mm
pojemność: 0.06 l
ilość w komplecie: 24 szt.
materiał: szkło
kolor: przeźroczysty
cena za: sztukę

Szklanka 60 ml | ONIS, Hobstar - Opis:

Szklanka o pojemności 60 ml topowego amerykańskiego producenta Onis to przedstawiciel kolekcji Hobstar. Prosty, tradycyjny kształt w zestawieniu z geometrycznym, jakby wyrytym wzorem przypominającym kwiat sprawia, ze naczynie nabiera charakteru i uprzyjemnia degustację podawanych trunków. Dodatkowym atutem jest przezroczysty kolor. Szklanka skierowany jest do restauracji, hoteli i bistr jak również do wszelakich barów, klubów i lokali gastronomicznych, stawiających na oryginalność. Świetnie sprawdzi się w formie prezentu. Idealnie odnajdzie się również w gospodarstwie domowym, podczas spotkań w gronie najbliższych. Szklanka Hobstar 60 ml ON-00301-12 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Tom-Gast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie szkła restauracyjnego i hotelowego oraz wyposażenia cateringowego. Naczynie pakowane po 24 sztuki. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Szklanka 60 ml | ONIS, Hobstar - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szklanka 60 ml | ONIS, Hobstar - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny