Wysokiej klasy kieliszki do wody dla profesjonalnej gastronomii

W profesjonalnych lokalach gastronomicznych bardzo często nie serwuje się wody w zwykłych szklankach, tylko w specjalnie przystosowanych do tego kieliszkach. W tej kategorii produktowej dostępne są wysokiej klasy kieliszki do wody, które cechują się klasycznym kształtem i cienką ścianką, dzięki czemu serwowany napój prezentuje się gustownie i elegancko. Kieliszki do wody sprawdzą się w restauracjach, hotelach, na bankietach oraz imprezach cateringowych.

Czytaj więcej >

Kieliszki do wody dostępne w atrakcyjnych cenach! Jak powinny wyglądać?

W przypadku alkoholu każdy trunek powinien być serwowany w odpowiednim kieliszku i ta sama zasada dotyczy wody. Najczęściej tego typu modele zostały wyposażone w bardzo masywne nóżki, które wygodnie leżą w dłoni, a dodatkowo do ich produkcji wykorzystano grubsze (niż w przypadku np. kieliszków do wina) szkło. Najczęściej wodę serwuję się z dodatkiem mięty, cytryny lub innych owoców, a kieliszki do wody pozwalają na piękne wyeksponowanie wszystkich dodatków. Średnia pojemność kieliszków do wody wynosi około 500-600 ml.

Kieliszki do wody w bogatym asortymencie Gastromania.pl

Kieliszki do wody możemy profesjonalnie nazwać gobletami. W ofercie Gastromania.pl produkty dostępne są w wielu ciekawych wariantach i rozmiarach, dlatego z pewnością każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, a w razie pytań zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Życzmy udanych zakupów!