Cena netto:
75,65 zł 89,00 zł 89,00 zł
Cena brutto:
93,05 zł 109,47 zł 109,47 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 295 mm
szerokość 90 mm
wysokość 75 mm
materiał: polipropylen

Uchwyt do mycia talerzyków w zmywarce | RED FOX, DT-1 - Opis:

Uchwyt na talerzyki z serii DT - 1 o numerze katalogowym 00000180 znanego i cenionego producenta urządzeń gastronomicznych REDFOX wykonany jest z doskonałej jakości polipropylenu. Artykuł o długości 29,5 cm, szerokości 9 cm i wysokości 7,5 cm idealnie sprawdzi się w restauracjach, barach, kawiarniach, cukierniach oraz pubach. Produkt ten idealnie nadaje się do mycia talerzyków w zmywarce gastronomicznej w komfortowy oraz bardzo wygodny sposób. Z łatwością mogą z niego korzystać niedoświadczeni, jak i doświadczeni kucharze, barmani, cukiernicy oraz wszyscy szefowie kuchni. Pojemnik idealnie wpasuje się w wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni gastronomicznej.
Uchwyt do mycia talerzyków w zmywarce | RED FOX, DT-1 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Uchwyt do mycia talerzyków w zmywarce | RED FOX, DT-1 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny