Cena netto:
20,90 zł 22,00 zł 22,00 zł
Cena brutto:
25,71 zł 27,06 zł 27,06 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.3 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: kubek
gwarancja na obtłuczenia: nie

Porcelanowy kubek 300 ml | ARIANE, Style - Opis:

Porcelanowy kubek o pojemności 300 ml firmy Ariane z serii Style to najlepsze połączenie stylu, elegancji, nowoczesności i trwałości. Olśniewająca biel, staranność w każdym detalu i bezkompromisowa osobowość tej zastawy spotka z pewnością uznanie u najlepszych kucharzy. Seria wyszła spod ręki mistrzów stylistyki i wzornictwa, jednych z najlepszych na świecie designerów: Allain i Dominiqe Vavro. Kubek z białej porcelany Style przeznaczony jest do najlepszych restauracji a la carte i hoteli. Znajdzie również zastosowanie na dużych imprezach cateringowych, bankietach i balach. Zastawa idealnie sprawdzi się jako prezent. Porcelanowy kubek Style o pojemności 300 ml 288451 dystrybuowany jest przez firmę Dajar, oferującą kompletne wyposażenie restauracyjne w zakresie profesjonalnych akcesoriów stołowych i bufetowych - której ChefStore.pl jest oficjalnym partnerem oraz przedstawicielem. Towar pakowany jest po 6 sztuk. Cena za 1 sztukę.
Porcelanowy kubek 300 ml | ARIANE, Style - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowy kubek 300 ml | ARIANE, Style - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny