Cena netto:
17,86 zł 18,80 zł 18,80 zł
Cena brutto:
21,97 zł 23,12 zł 23,12 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 95 mm
średnica: 88 mm
pojemność: 0.3 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: kubek
gwarancja na obtłuczenia: nie

Porcelanowy kubek 8,8 cm, 300 ml | ARIANE, Brasserie - Opis:

Porcelanowy kubek o pojemności 300 ml marki Ariane to przedstawiciel szerokiej serii bankietowej Brasserie. Zaprojektowany przez Vavro łączy najlepsze standardy jakości do ceny. Klasyczna i prosta zastawa znajdzie uznanie u każdego szefa kuchni. Kubek z białej porcelany skierowany jest do każdej restauracji i każdego hotelu oraz sal bankietowych. Idealny jest także na bale i imprezy cateringowe, jak również na prezent ślubny lub urodzinowy. Porcelanowy kubek Brasserie 300 ml 288513 dystrybuowany jest w Europie Środkowo Wschodniej przez sekcję HoReCa firmy Dajar, której jesteśmy licencjonowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia stołu dla hoteli, restauracji oraz cateringu. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Porcelanowy kubek 8,8 cm, 300 ml | ARIANE, Brasserie - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowy kubek 8,8 cm, 300 ml | ARIANE, Brasserie - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny