Cena netto:
31,35 zł 33,00 zł 33,00 zł
Cena brutto:
38,56 zł 40,59 zł 40,59 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.3 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: kremowy
cena za: sztukę
element zastawy: kubek
gwarancja na obtłuczenia: nie

Porcelanowy kubek niesztaplowany 300 ml | ARIANE, Privilage - Opis:

Porcelanowy kubek niesztaplowany gourmet o pojemności 300 ml marki Ariane z eleganckiej serii Privilege. Wysublimowany kształt połączony z klasyczną bielą porcelany pozwoli każdemu na wyeksponowanie kunsztu kulinarnego. Biały talerz Privilege należy do kolekcji gourmet - jest skierowany do topowych wielogwiazdkowych restauracji i hoteli oraz na imprezy cateringowe do prezentacji dań najwyższej klasy oraz do menu degustacyjnego. Idealny do podkreślenia klasy oraz charakteru każdego baristy podczas eksperymentów z ekspozycją napojów. Porcelanowy kubek niesztaplowany gourmet Privilege 300 ml 288633 dystrybuowany jest przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 6 sztuk. Prezentowana cena dotyczy jednej sztuki talerza.
Porcelanowy kubek niesztaplowany 300 ml | ARIANE, Privilage - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowy kubek niesztaplowany 300 ml | ARIANE, Privilage - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny