Cena netto:
98,60 zł 116,00 zł 116,00 zł
Cena brutto:
121,28 zł 142,68 zł 142,68 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 360 mm
szerokość 165 mm
wysokość 150 mm
pojemność: 7 l
temperatura minimalna: -20 °C
temperatura maksymalna: 300 °C
materiał: stal nierdzewna

Kuweta na lody, nierdzewna 7 l | REDFOX, GNK-7 - Opis:

Kuweta na lody o modelu GNK - 7 ma wymiary: 36 cm długości, 16,5 cm szerokości oraz 15 cm wysokości. Artykuł ten posiada wiele użytecznych zalet — jest on odporny na niskie oraz wysokie temperatury, nawet w zakresie od -20 do 300 stopni Celsjusza, dzięki temu idealnie nadaje się do profesjonalnego przechowywania lodów. Produkt znanego i cenionego producenta urządzeń gastronomicznych REDFOX na pewno znajdzie zastosowanie w restauracjach, lodziarniach, barach oraz cukierniach. Kuweta o pojemności 7 l wykonana została z najwyższej klasy materiału — stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm. Pojemnik idealny do pracy z konserwatorami do lodów, termosami na kuwety, szybkozamrażarkami szokowymi dla branży lodziarkiej oraz zamrażarkami dla lodziarni.
Kuweta na lody, nierdzewna 7 l | REDFOX, GNK-7 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kuweta na lody, nierdzewna 7 l | REDFOX, GNK-7 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny