Cena netto:
352,18 zł 400,20 zł 400,20 zł
Cena brutto:
433,18 zł 492,25 zł 492,25 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 1200 mm
średnica: 230 mm
materiał: stal nierdzewna

Łopata do obracania pizzy o średnicy 23 cm, długość: 120 cm | GI.METAL, Azzurra - Opis:

Łopata do obracania pizzy o średnicy 23 cm i długości 120 cm wykonana ze stali nierdzewnej z solidnym nitowanym połączeniem łopaty i uchwytu zapobiegających przenoszeniu wibracji. Łopata posiada ściętą krawędź aluminiowej części roboczej dla łatwego nabierania pizzy. Trwała i lekka konstrukcja. Sprawdzi się w każdej włoskiej restauracji oraz pizzerii. Ułatwi pracę każdemu pizzermanowi. Profesjonalna, włoska łopata do obracania pizzy o średnicy 23 cm MG-I23-120 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczego, cateringowego oraz restauracyjno – hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Łopata do obracania pizzy o średnicy 23 cm, długość: 120 cm | GI.METAL, Azzurra - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Łopata do obracania pizzy o średnicy 23 cm, długość: 120 cm | GI.METAL, Azzurra - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny