Promocja

Szklana salaterka 120 mm | LUMINARC, Empilable

DAJAR-02023


 • 6,64 zł z VAT 5,40 zł bez VAT 6,44 zł z VAT 5,24 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  6,44 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 120 mm
wysokość 50 mm
pojemność 0.385 l
materiał: szkło hartowane
element zastawy: salaterka
kolor: przeźroczysty
gwarancja na obtłuczenia: Nie
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę
kształt: okrągły

Szklana salaterka 120 mm | LUMINARC, Empilable - Opis

Szklana salaterka o średnicy 120 mm marki Luminarc jest przedstawicielem kolekcji Empilable stworzonej na rynek gastronomii profesjonalnej jak również dla klienta indywidualnego. Hartowane szkło, 2-3 razy bardziej wytrzymałe niż produkty z porcelany, klasyczny kształt i silnie zaznaczony rant znajdą uznanie dla każdego szefa kuchni. Szklana salaterka skierowana jest do każdej restauracji i każdego hotelu chcących serwować potrawy w eleganckiej i nowoczesnej formie. Idealna jest także na bale i imprezy cateringowe, jak również na prezent ślubny lub urodzinowy. Szklana salaterka 120 mm 02023 dystrybuowana jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Prezentowana cena dotyczy jednej sztuki.

Szklana salaterka 120 mm | LUMINARC, Empilable - Opinie klientów

Szklana salaterka 120 mm | LUMINARC, Empilable - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Szklana salaterka 120 mm | LUMINARC, Empilable - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Szklana salaterka 120 mm | LUMINARC, Empilable