Cena netto:
187,77 zł 220,90 zł 220,90 zł
Cena brutto:
230,96 zł 271,71 zł 271,71 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 140 mm
średnica: 260 mm
pojemność: 4 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
uchwyty: tak
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Misa nierdzewna do miksowania o pojemności 4 l | TOM-GAST, T-50327 - Opis:

Misa do miksowania o pojemności 4 l ze stali nierdzewnej, to bardzo praktyczne, uniwersalne, nietłukące się i łatwe do czyszczenia naczynie. Produkt przeznaczony jest kuchni domowej oraz do dużej i małej gastronomii. Miska stalowa znakomicie nadaje się do przyrządzania posiłków, ale także bieżących prac kuchennych. Różne rozmiary i pojemności sprawią, że łatwo można wybrać miskę odpowiednią do naszych potrzeb. Produkt bezdyskusyjnie sprawdza się podczas przygotowywania kremów, ciast i mas wypiekowych. Dodatkowo możemy wykorzystać ją do przygotowywania sałatek, surówek, marynat do mięs oraz szeregu innych potraw. Ponadto są doskonałe do przechowywania przygotowanych potraw, krojonych warzyw i owoców oraz całej gamy innych produktów w lodówce. Misa do miksowania o pojemności 4 l T-50327 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz wyposażenia stołu. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Misa nierdzewna do miksowania o pojemności 4 l | TOM-GAST, T-50327 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Misa nierdzewna do miksowania o pojemności 4 l | TOM-GAST, T-50327 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny