Cena netto:
29,70 zł 39,60 zł 39,60 zł
Cena brutto:
36,53 zł 48,71 zł 48,71 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 35 mm
średnica: 220 mm
materiał: stal emaliowana
kształt: okrągły
kolor:
  • niebieski
  • biały
kod EAN: 4004133406629

Emaliowany talerz głęboki z niebieskim wykończeniem 22 cm | APS, Enamelware - Opis:

Biały talerz głęboki z niebieskim wykończeniem o średnicy 22 cm marki APS to przedstawiciel oldschoolowej kolekcji emaliowanych naczyń. Zastawa nawiązująca wprost do kultowego filmu „Miś” i baru Apis, odzwierciedla charakter tamtych czasów w sposób prosty lecz nowoczesny. Emaliowany talerz głęboki skierowany jest do restauracji, hotelów, barów, bistro czy innych niezobowiązujących punktów gastronomicznych. Emaliowany talerz głęboki z niebieskim wykończeniem 220 mm APS-40662 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Assheuer + Pott GmbH HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. .
Emaliowany talerz głęboki z niebieskim wykończeniem 22 cm | APS, Enamelware - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Emaliowany talerz głęboki z niebieskim wykończeniem 22 cm | APS, Enamelware - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny