Cena netto:
203,02 zł 209,30 zł 209,30 zł
Cena brutto:
249,71 zł 257,44 zł 257,44 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 175 mm
średnica: 400 mm
pojemność: 16 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Misa stalowa płaska z wygiętym rantem 16 l | DE BUYER, D-3250-40 - Opis:

Misa z wygiętym rantem o pojemności 16 l ze stali nierdzewnej, od znanej na całym świecie firmy De Buyer to bardzo praktyczne, uniwersalne, nietłukące się i łatwe do czyszczenia naczynie. Produkt przeznaczony jest kuchni domowej oraz do dużej i małej gastronomii. Miska stalowa znakomicie nadaje się do przyrządzania posiłków, ale nie tylko. Różne rozmiary i pojemności sprawią, że łatwo można wybrać miskę odpowiednią do naszych potrzeb. Produkt bezdyskusyjnie sprawdza się podczas przygotowywania sałatek, surówek, marynat do mięs oraz szeregu innych potraw. Ponadto są doskonałe do przechowywania przygotowanych potraw, krojonych warzyw i owoców oraz całej gamy innych produktów w lodówce. Misa z wygiętym rantem o pojemności 16 l D-3250-40 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz wyposażenia stołu. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Misa stalowa płaska z wygiętym rantem 16 l | DE BUYER, D-3250-40 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Misa stalowa płaska z wygiętym rantem 16 l | DE BUYER, D-3250-40 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny