Nowość Promocja

Miska z czarnej melaminy, średnica 24 cm | APS, Nero

85061


 • 90,50 zł z VAT 73,57 zł bez VAT 72,41 zł z VAT 58,85 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  72,41 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 90 mm
średnica 240 mm
pojemność 1.7 l
materiał: melamina
kolor: czarny
kształt: okrągły

Miska z czarnej melaminy, średnica 24 cm | APS, Nero - Opis

Miska z melaminy produkcji firmy APS, o indeksie 85061 to wyrób należący do linii Nero, stworzony z niezawodnej oraz elegancko wyglądającej melaminy, która dzięki swojej fakturze bywa często porównywana z porcelaną. Produkt, który harmonicznie współgra z wystrojem oraz wyposażeniem każdego wnętrza restauracji, hotelu, sali bankietowej czy bufetu do serwowania i ekspozycji sałatek, past, owoców, sosów oraz innych produktów spożywczych. Miskę można sztaplować i myć w zmywarce.

Miska z czarnej melaminy, średnica 24 cm | APS, Nero - Opinie klientów

Miska z czarnej melaminy, średnica 24 cm | APS, Nero - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Miska z czarnej melaminy, średnica 24 cm | APS, Nero - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Miska z czarnej melaminy, średnica 24 cm | APS, Nero