Nowość Promocja

Miska z czarnej melaminy z przezroczystą pokrywką, średnica miski – 19 cm | APS, Moon

85083


 • 219,13 zł z VAT 178,13 zł bez VAT 175,31 zł z VAT 142,51 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  175,31 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 175 mm
średnica 190 mm
pojemność 0.8 l
materiał: melamina, tworzywo sztuczne
kolor: czarny, przeźroczysty
pokrywa w komplecie: Tak
kształt: okrągły
ilość w komplecie 2 szt.
cena za: komplet

Miska z czarnej melaminy z przezroczystą pokrywką, średnica miski – 19 cm | APS, Moon - Opis

Miska z czarnej melaminy z przezroczystą pokrywką z silikonową uszczelką. Komplet należący do linii Moon, stworzony z niezawodnej oraz elegancko wyglądającej melaminy, która dzięki swojej fakturze bywa często porównywana z porcelaną. Produkt, który harmonicznie współgra z wystrojem oraz wyposażeniem każdego wnętrza restauracji, hotelu, sali bankietowej czy bufetu do serwowania i ekspozycji słodkich i słodkich przekąsek, bakalii oraz innych produktów spożywczych. Idealna również do przechowywania np. artykułów higienicznych. Miskę można myć w zmywarce. Nie zaleca się podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych, piekarnikach oraz stawiania na innych źródłach ciepła.

Miska z czarnej melaminy z przezroczystą pokrywką, średnica miski – 19 cm | APS, Moon - Opinie klientów

Miska z czarnej melaminy z przezroczystą pokrywką, średnica miski – 19 cm | APS, Moon - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Miska z czarnej melaminy z przezroczystą pokrywką, średnica miski – 19 cm | APS, Moon - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Miska z czarnej melaminy z przezroczystą pokrywką, średnica miski – 19 cm | APS, Moon