Cena netto:
133,34 zł 177,75 zł 177,75 zł
Cena brutto:
164,00 zł 218,63 zł 218,63 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 175 mm
średnica: 190 mm
pojemność: 0.8 l
ilość w komplecie: 2 szt.
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • melamina
kształt: okrągły
kolor:
  • czarny
  • przeźroczysty
cena za: komplet
pokrywa w komplecie: tak

Miska z czarnej melaminy z przezroczystą pokrywką, średnica miski – 19 cm | APS, Moon - Opis:

Miska z czarnej melaminy z przezroczystą pokrywką z silikonową uszczelką. Komplet należący do linii Moon, stworzony z niezawodnej oraz elegancko wyglądającej melaminy, która dzięki swojej fakturze bywa często porównywana z porcelaną. Produkt, który harmonicznie współgra z wystrojem oraz wyposażeniem każdego wnętrza restauracji, hotelu, sali bankietowej czy bufetu do serwowania i ekspozycji słodkich i słodkich przekąsek, bakalii oraz innych produktów spożywczych. Idealna również do przechowywania np. artykułów higienicznych. Miskę można myć w zmywarce. Nie zaleca się podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych, piekarnikach oraz stawiania na innych źródłach ciepła.
Miska z czarnej melaminy z przezroczystą pokrywką, średnica miski – 19 cm | APS, Moon - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Miska z czarnej melaminy z przezroczystą pokrywką, średnica miski – 19 cm | APS, Moon - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny