Nowość Promocja

Okrągła misia z szarej melaminy, średnica 23 cm | APS, Emma

85108


 • 125,20 zł z VAT 101,79 zł bez VAT 100,17 zł z VAT 81,43 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  100,17 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 105 mm
średnica 230 mm
pojemność 2.3 l
materiał: melamina
kolor: szary
kształt: okrągły

Okrągła misia z szarej melaminy, średnica 23 cm | APS, Emma - Opis

Okrągła miska o średnicy 230 mm, wysokości 105 mm niemieckiej marki APS wykonana z szarej melaminy, odpornej na uderzenia. Oryginalny design przykuwa uwagę, a najwyższej klasy materiał znajdzie uznanie u najbardziej wymagających klientów. Przeznaczona do serwowania przekąsek czy sałatek, zup, owsianek i wielu innych potraw. Można ją myć w zmywarce i sztaplować.

Okrągła misia z szarej melaminy, średnica 23 cm | APS, Emma - Opinie klientów

Okrągła misia z szarej melaminy, średnica 23 cm | APS, Emma - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Okrągła misia z szarej melaminy, średnica 23 cm | APS, Emma - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Okrągła misia z szarej melaminy, średnica 23 cm | APS, Emma