Nowość Promocja

Zestaw 3 miseczek z szarej melaminy z 3 drewnianymi łyżkami, średnica misek – 8 cm | APS, Moon

85080


 • 187,25 zł z VAT 152,22 zł bez VAT 149,82 zł z VAT 121,78 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  149,82 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 75 mm
średnica 80 mm
pojemność 0.05 l
materiał: melamina, drewno
kolor: szary, brązowy
kształt: okrągły
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: komplet

Zestaw 3 miseczek z szarej melaminy z 3 drewnianymi łyżkami, średnica misek – 8 cm | APS, Moon - Opis

Zestaw składający się z 3 misek z szarej melaminy z 3 drewnianymi łyżkami. Komplet należący do linii Moon, stworzony z niezawodnej oraz elegancko wyglądającej melaminy, która dzięki swojej fakturze bywa często porównywana z porcelaną. Produkt, który harmonicznie współgra z wystrojem oraz wyposażeniem każdego wnętrza restauracji, hotelu, sali bankietowej czy bufetu do serwowania i ekspozycji słodkich i słodkich przekąsek, bakalii, oraz innych produktów spożywczych. Miski można myć w zmywarce. Nie zaleca się podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych, piekarnikach oraz stawiania na innych źródłach ciepła.

Zestaw 3 miseczek z szarej melaminy z 3 drewnianymi łyżkami, średnica misek – 8 cm | APS, Moon - Opinie klientów

Zestaw 3 miseczek z szarej melaminy z 3 drewnianymi łyżkami, średnica misek – 8 cm | APS, Moon - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Zestaw 3 miseczek z szarej melaminy z 3 drewnianymi łyżkami, średnica misek – 8 cm | APS, Moon - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Zestaw 3 miseczek z szarej melaminy z 3 drewnianymi łyżkami, średnica misek – 8 cm | APS, Moon