Cena netto:
9193,50 zł 10215,00 zł 10215,00 zł
Cena brutto:
11308,01 zł 12564,45 zł 12564,45 zł
Dostępność: 7 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 188 mm
szerokość 370 mm
wysokość 559 mm
napięcie: 230 V

Młynek do ekspresów przelewowych Jet 6 | MARCO, Jet Grinder - Opis:

Marco Beverage Systems JET6 Grinder to wysokiej klasy młynek automatyczny, kompatybilny z ekspresami przelewowymi Marco JET, stworzone z myślą o kawiarniach, restauracjach, hotelach oraz biurach, które cenią sobie wysoką jakość serwowanej kawy.

Młynek dostarcza dokładnie taką ilość kawy (w gramach na litr), jaka została ustawiona zgodnie z przepisem baristy. Marco JET6 umożliwia precyzyjną regulację stopnia mielenia kawy, aby za każdym razem zapewnić idealną filiżankę kawy.

Marco Beverage Systems ltd jest wiodącym producent systemów dystrybucji gorącej wody, warników oraz najwyższej klasy ekspresów przelewowych do kawy. Urządzenia Marco charakteryzują się innowacyjnymi i jednocześnie niezwykle praktycznymi rozwiązaniami. Produkty, pochodzącej z Irlandii, firmy zyskały zaufanie najlepszych hoteli, restauracji i kawiarni na całym świecie.
Młynek do ekspresów przelewowych Jet 6 | MARCO, Jet Grinder - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Młynek do ekspresów przelewowych Jet 6 | MARCO, Jet Grinder - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny