Cena netto: 597,32 zł
Cena brutto: 734,70 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 205 mm
szerokość 135 mm
wysokość 397 mm
moc całkowita: 0.135 kW
napięcie: 230 V
waga: 2.08 kg
wsad: 0.3 kg
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor: biały
do pracy ciągłej: nie

Młynek elektryczny do kawy, biały | GRAEF, CM 501 - Opis:

Młynki automatyczne do kawy Graef pozwalają na pełną kontrolę nad procesem mielenia. Dzięki temu można dostosować grubość mielenia do swoich preferencji i uzyskać idealny smak kawy. Młynki te oferują również różne opcje mielenia, w zależności od rodzaju kawy i sposobu jej przygotowania. Dzięki temu można uzyskać idealny efekt bez konieczności manualnego dostrajania młynka.

Urządzenie Graef CM 501 pozwoli Tobie na precyzyjną regulację grubości mielenia ziaren kawy, na 140 możliwych sposobów.

Obudowa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z elementami ze stali nierdzewnej gwarantuje dużą wytrzymałość i trwałość, a zastosowanie młynka stożkowego ze stali nierdzewnej pozwala zachować naturalny aromat świeżo zmielonej kawy.

Graef CM 501 posiada silnik o mocy aż 135 W, który pozwala zachować najlepszy aromat kawy i smak oraz zapobiega jego utracie.
Młynek elektryczny do kawy, biały | GRAEF, CM 501 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Młynek elektryczny do kawy, biały | GRAEF, CM 501 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny