Cena netto:
3779,16 zł 4499,00 zł 4499,00 zł
Cena brutto:
4648,37 zł 5533,77 zł 5533,77 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 497 mm
szerokość 558 mm
wysokość 816 mm
pojemność: 93 l
moc całkowita: 0.24 kW
napięcie: 230 V
temperatura minimalna: -25 °C
temperatura maksymalna: -10 °C
waga: 47.8 kg
ilość półek: 2 szt.
materiał:
  • stal malowana
  • szkło
rodzaj drzwi: uchylne
kolor: srebrny
rozmrażanie: ręczne
półki przestawne: tak
wentylator: nie
drzwi przeszklone: tak
wyświetlacz: nie

Zamrażarka ekspozycyjna z chłodzeniem statycznym, wnętrzem ze stali i przeszklonymi drzwiami, 93 l, 497x558x816 mm | LIEBHERR, F 913 - Opis:

Dane techniczne
* Pojemność brutto / pojemność użytkowa: 93 / 77 l
* Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W): 497 / 558 / 816
* Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W): 377 / 430 / 611
* Powierzchnia prezentacji towarów (TDA): 0,25
* Klasa efektywności energetycznej: B
* Zużycie energii w ciągu 365 dni: 842 kWh
* Klasa klimatyczna / klasa temperatury: 4 / L1
* Temperatura otoczenia: +10 °C do +30 °C
* Czynnik chłodniczy: R 290
* Poziom szumu: 50 dB(A)
* Moc znamionowa: 1.5 A / 240 W
* Częstotliwość / napięcie: 50 Hz / 220 – 240V~
* Układ chłodzenia: statyczny
* Metoda odszraniania: odszranianie ręczne
* Zakres temperatury: −10 °C do −25 °C
* Materiał obudowy / kolor: stal / srebrny
* Materiał drzwi: drzwi ze szkła izolacyjnego
* Materiał wnętrza: stal
* Rodzaj sterowania: sterowanie mechaniczne
* Wskaźnik temperatury: wewnętrzny analogowy
* Oświetlenie wewnętrzne: oświetlenie LED po prawej stronie
* Regulowane półki: 2
* Materiał półek: ruszty z powłoką z tworzywa sztucznego
* Maksymalne obciążenie półek: 30 kg
* Uchwyt: wgłębienie w drzwiach
* Zamek / Drzwi samoczynnie zamykane: w wyposażeniu / tak
* Kierunek otwierania drzwi: prawe przestawne
* Izolacja: 60 mm
* Ciężar brutto / netto: 47,8 / 45,3 kg

Akcesoria dodatkowo płatne:
* Listwa na etykiety
* Ruszt z powłoką z tworzywa sztucznego
* Komplet elementów łączących lewy biały / srebrny
* Komplet elementów łączących prawy biały / srebrny

Przegląd zalet:
* Panel podświetlany energooszczędnymi diodami LED przyciąga uwagę klientów. Pole wyświetlacza można dostosować do indywidualnych potrzeb. Panel włącza się wraz z oświetleniem wnętrza.
* Indywidualne opcje brandingu na panelu, obudowie i ramie drzwi to idealny sposób na atrakcyjną prezentację marki.
* Wydajny i dynamiczny układ chłodzenia zapewnia szybkie schłodzenie świeżo włożonych produktów i dba o równomierny rozkład temperatury w całym wnętrzu.
* Solidny uchwyt drążkowy jest ergonomiczny i łatwy do utrzymania w czystości.
* Stabilne, powlekane tworzywem sztucznym ruszty mogą być obciążone maksymalnie do 50 kg. Kąt otwarcia drzwi wynoszący 90° zapewnia wygodne wyjmowanie produktów.
* Głęboko tłoczone prowadnice zapewniają stabilność i bezpieczeństwo. Bezspoinowe i gładkie wnętrze, wykonane z polistyrenu, jest bezzapachowe oraz łatwe do utrzymania w czystości, gwarantując w ten sposób najwyższy poziom higieny.
* Naturalny i przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R 290 jest wolny od HFC i w połączeniu z wysokowydajnymi kompresorami odznacza się wyjątkową energooszczędnością.
* Wysokowydajne odszranianie gorącym gazem skraca czas odszraniania do ok. 10 minut przy znacznie zmniejszonym wzroście temperatury. Dzięki temu produkty spożywcze dłużej zachowują wysoką jakość i nie trzeba ich wyjmować podczas odszraniania, ponieważ nie są one narażone na niepotrzebne wahania temperatury.
* Pionowe oświetlenie LED z obu stron tworzy znakomite doświetlenie wnętrza i jego zawartości. Wbudowane dyfuzory sprawiają, że efekt oświetleniowy jest przyjemny, a jasne i czyste wrażenie podkreśla markę produktu.
* Aby zapewnić wygodną obsługę urządzenia, szklane drzwi z aluminiową ramą, pozostają otwarte przy kącie 90°, dzięki czemu można z łatwością wkładać i wyjmować większe ilości produktów. Poniżej 60°, drzwi wyposażone w uszczelkę magnetyczną zamkną się samoczynnie, zapobiegając w ten sposób utracie zimna.
* Trzyszybowe szklane drzwi zmniejszają zużycie energii oraz kondensację na zewnętrznej stronie drzwi.
* Defl ektor powietrza znajdujący się w dolnej części urządzenia sprawia, że strumień zimnego powietrza nie przedostaje się do szklanych drzwi i tym samym zapobiega kondensacji wody na drzwiach. Ulepszona izolacja również zapobiega powsta waniu skroplin, umożliwiając optymalną prezentację produktów.
* Specjalna powłoka przeciwmgielna, znacząco opóźnia powstawanie mgły na drzwiach po otwarciu i zamknięciu urządzenia, gwarantując niezmienną widoczność przechowywanych produktów.
* Cyfrowy wskaźnik temperatury informuje o nastawionej temperaturze we wnętrzu urządzenia z dokładnością co do stopnia. Precyzyjny moduł elektroniczny umożliwia nastawienie temperatury w zakresie od -10°C do -25°C.
* Solidny zamek chroni przed niepożądanym dostępem.

Atrakcyjna prezentacja produktów
Atrakcyjna prezentacja produktów to kluczowy warunek, pozwalający przyciągnąć uwagę klientów i zachęcić do zakupów. Nowoczesne zamrażarki Liebherr ze szklanymi drzwiami wyróżniają się atrakcyjnym antracytowo-aluminiowym designem oraz pionowymi kolumnami oświetleniowymi LED, umieszczonymi po obu stronach wnętrza. Specjalna powłoka przeciwmgielna, znacząco opóźnia powstawanie mgły na drzwiach po otwarciu i zamknięciu urządzenia, gwarantując niezmienną widoczność przechowywanych produktów. Nowy zintegrowany deflektor powietrza w połączeniu ze skuteczną izolacją drzwi, zapobiegają skraplaniu się pary, zapewniając przejrzystość wnętrza.

Lepsza widoczność produktów.
Specjalna powłoka przeciwmgielna, znacząco opóźnia powstawanie mgły na drzwiach po otwarciu i zamknięciu urządzenia, gwarantując niezmienną widoczność przechowywanych produktów.

Niższe zużycie energii.
Dzięki zastosowaniu skutecznej izolacji, zużycie energii zostało zredukowane. Potrójne szkło w drzwiach przyczynia się do zwiększenia efektywności energetycznej zamrażarki.

Zamrażarki dla branży mrożonej żywności i lodów
Ze względu na długotrwałe i intensywne użytkowanie profesjonalnych urządzeń mrożących, wszystkim zamrażarkom do przechowywania produktów spożywczych stawiane są wyjątkowo wysokie wymagania. Z tego względu już w fazie projektowania urządzeń, Liebherr dba o najwyższą jakość i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, aby sprostać w ten sposób wszelkim oczekiwaniom klientów. Skuteczne materiały izolacyjne, wysokiej klasy kompresory, wydajne czynniki chłodnicze i optymalnie dobrane komponenty chłodnicze w połączeniu z precyzyjnym modułem elektronicznym zapewniają wyjątkową wydajność chłodniczą, również w trudnych warunkach otoczenia. Urządzenia są również łatwe do utrzymania w czystości i wyjątkowo ekonomiczne w eksploatacji. Firma Liebherr oferuje bogate potrfolio urządzeń do profesjonalnych zastosowań. Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością i atrakcyjnym designem oraz gwarantują wysoką wydajność i niezawodność przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
Zamrażarka ekspozycyjna z chłodzeniem statycznym, wnętrzem ze stali i przeszklonymi drzwiami, 93 l, 497x558x816 mm | LIEBHERR, F 913 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zamrażarka ekspozycyjna z chłodzeniem statycznym, wnętrzem ze stali i przeszklonymi drzwiami, 93 l, 497x558x816 mm | LIEBHERR, F 913 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny