Nowość Promocja

Muddler postarzany miedziany, rozgniatacz o średnicy 3,5 cm | APS, 93362

93362


 • 52,38 zł z VAT 42,57 zł bez VAT 41,92 zł z VAT 34,05 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  41,92 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 205 mm
średnica 35 mm
materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
kolor: miedziany, czarny

Muddler postarzany miedziany, rozgniatacz o średnicy 3,5 cm | APS, 93362 - Opis

Muddler – tłuczek do rozgniatania owoców o indeksie 93362, znanego producenta APS,wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej w kolorze postarzanej miedzi. Produkt o długości 20,5 cm i średnicy 3,5 cm idealnie pasuje do każdego hotelu, restauracji, dyskoteki oraz baru do miażdżenia i rozgniatania owoców i warzyw podczas przygotowywania drinków i napojów. Wygląda on estetycznie oraz elegancko podczas różnych imprez. Artykuł doskonale sprawdzi się w rękach kelnerów, obsługi restauracji oraz profesjonalnych barmanów. Muddler do rozgniatania pozwoli na idealne ugniatanie owoców i ucieranie cukru.

Muddler postarzany miedziany, rozgniatacz o średnicy 3,5 cm | APS, 93362 - Opinie klientów

Muddler postarzany miedziany, rozgniatacz o średnicy 3,5 cm | APS, 93362 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Muddler postarzany miedziany, rozgniatacz o średnicy 3,5 cm | APS, 93362 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Muddler postarzany miedziany, rozgniatacz o średnicy 3,5 cm | APS, 93362