Cena netto:
19,95 zł 23,47 zł 23,47 zł
Cena brutto:
24,54 zł 28,87 zł 28,87 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
ilość w komplecie: 10 szt.
cena za: komplet

Naboje do syfonu 10 szt. | KAYSER, T-BSN1111 - Opis:

Naboje do syfonu w opakowaniu po 10 sztuk. Pozwala na utrzymaniu odpowiedniego ciśnienią i wydobycią świeżo ubitej śmietany. Sprawdzi się w każdej cukierni, kawiarni oraz restauracji czy bufecie, który przygotowuje własne desery i wypieki. Naboje do syfonu - 10 sztuk T-BSN1111 dystrybuowane są na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednego opakowania.
Naboje do syfonu 10 szt. | KAYSER, T-BSN1111 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Naboje do syfonu 10 szt. | KAYSER, T-BSN1111 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny