Cena netto:
44,94 zł 47,30 zł 47,30 zł
Cena brutto:
55,28 zł 58,18 zł 58,18 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
ilość w komplecie: 16 szt.
cena za: komplet

Naboje do syfonu iSi, 16 szt | ISI, Nitro - Opis:

Napoje dedykowane do używania z syfonem ISI Nitro (nr kat. 500126). Naboje wykonane z wysokiej jakości stali do recyklingu. Każdy nabój jest elektronicznie ważony i posiada gwarancję wypełnienia, zawiera 2.4 g czystego azotu. Tylko naboje iSi mogą być używane w syfonach iSi nie powodując utraty gwarancji. Prezentowana cena dotyczy 1 kompletu 16 nabojów.
Naboje do syfonu iSi, 16 szt | ISI, Nitro - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Naboje do syfonu iSi, 16 szt | ISI, Nitro - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny