Nowość Promocja

Naczynie z melaminy do serwowania przekąsek, średnica 28 cm | APS, Padella

85151


  • 119,51 zł z VAT 97,16 zł bez VAT 95,59 zł z VAT 77,73 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 90 mm
średnica 280 mm
pojemność 3 l
materiał: melamina
kolor: czarny
kształt: okrągły

Naczynie z melaminy do serwowania przekąsek, średnica 28 cm | APS, Padella - Opis

Okrągłe naczynie wykonane z czarnej melaminy o średnicy 28 cm, z antypoślizgowymi nóżkami. Przeznaczone do serwowania sałatek, owoców, dodatków do dań i wielu innych potraw. Naczynia można myć w zmywarkach i sztaplować.

Naczynie z melaminy do serwowania przekąsek, średnica 28 cm | APS, Padella - Opinie klientów

Naczynie z melaminy do serwowania przekąsek, średnica 28 cm | APS, Padella - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Naczynie z melaminy do serwowania przekąsek, średnica 28 cm | APS, Padella - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.