Cena netto:
69,83 zł 73,50 zł 73,50 zł
Cena brutto:
85,89 zł 90,41 zł 90,41 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 140 mm
pojemność: 0.5 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: czarny
cena za: sztukę
element zastawy: kokilka
gwarancja na obtłuczenia: nie
kod EAN: 2010000030851

Naczynie do zapiekania z czarnej porcelany 14 cm | DEGRENNE, Boreal - Opis:

Naczynie do zapiekania 14 cm, francuskiego producenta Degrenne z kolekcji Boreal to najwyższej jakości profesjonalne naczynie, wykonane z wysokogatunkowej czarnej porcelany zaliczającej się do linii stricte gourmet. Porcelanowa miseczka do zapiekania Degrenne 304555 o pojemności całkowitej 500 ml ze szkliwioną powierzchnią wewnętrzą oraz matowym zewnętrznym wykończeniem, przeznaczona jest dla najbardziej wymagających restauratorów i szefów kuchni a także hoteli a także na wykwintne bankiety i imprezy cateringowe do serwowania zupy cebulowej oraz innych dań i potraw wymagajacych zapiekania. Mała miska stołowa do zapiekania 140 mm dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 6 sztuk. Cena za 1 sztukę.
Naczynie do zapiekania z czarnej porcelany 14 cm | DEGRENNE, Boreal - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Naczynie do zapiekania z czarnej porcelany 14 cm | DEGRENNE, Boreal - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny