Promocja

Bambusowe patyczki do szaszłyków 25 cm, 100 szt. | VERLO, V-30009

V-30009


  • 2,94 zł z VAT 2,39 zł bez VAT 2,79 zł z VAT 2,27 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 250 mm
średnica 3 mm
materiał: drewno
kolor: naturalny
ilość w komplecie 100 szt.
cena za: komplet

Bambusowe patyczki do szaszłyków 25 cm, 100 szt. | VERLO, V-30009 - Opis

Bambusowe patyczki do szaszłyków 25 cm to świetne rozwiązanie dla wszelkich hoteli, restauracji, firm cateringowych organizujących imprezy na otwartym powietrzu. Rewelacyjnie sprawdzą się przy podawaniu wszelkiego rodzaju warzyw i mięsiw prosto z grilla. Wytworzone z materiału podlegającemu recyklingowi przypadną do gustu również osobom dbającym o ekologię. Patyczki do szaszłyków z bambusa 250 mm V-30009 dystrybuowane są na terenie Polski przez firmę Tomgast, której jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, restauracyjnego oraz hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednego opakowania po 100 sztuk.

Bambusowe patyczki do szaszłyków 25 cm, 100 szt. | VERLO, V-30009 - Opinie klientów

Bambusowe patyczki do szaszłyków 25 cm, 100 szt. | VERLO, V-30009 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Bambusowe patyczki do szaszłyków 25 cm, 100 szt. | VERLO, V-30009 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się