Cena netto: 0,36 zł
Cena brutto: 0,44 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 75 mm
średnica: 140 mm
pojemność: 0.09 l
ilość w komplecie: 1 szt.
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: żółty
cena za: sztukę
kod EAN: 2010000001233

Miseczka Smeraldo z żółtego tworzywa na desery, 0,09 l | ALCAS, 138/0 - Opis:

Miseczka na lody, desery i jogurty 90 ml, w kolorze żółtym wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Pucharek do lodów Smeraldo, produkcji włoskiej firmy Alcas znajdzie zastosowanie w lodziarniach, cukierniach oraz innych punktów oferujących sprzedaż lodów do spożycia konsumenckiego a także w domach przyciągając swymi kolorami szczególnie najmłodszych. Miseczka Smeraldo 138/0 sprzedawana jest po 1 sztuce. Produktu nie można używać w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych.
Miseczka Smeraldo z żółtego tworzywa na desery, 0,09 l | ALCAS, 138/0 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Miseczka Smeraldo z żółtego tworzywa na desery, 0,09 l | ALCAS, 138/0 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny