Cena netto: 0,72 zł
Cena brutto: 0,89 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 140 mm
szerokość 58 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: czarny
cena za: sztukę
kod EAN: 2010000028490

Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 14x5,8 cm GoGo, prostokątna | ALCAS, 272/5 - Opis:

Czarna tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 14x5,8 cm, prostokątna - 1 szt. Tacka cukiernicza do monoporcji, produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonana jest z czarnego błyszczącego się tworzywa sztucznego - poliwęglanu. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż deserów i lodów do spożycia konsumenckiego. Produkt ten idealnie nadaje się do prezentacji Twoich wyrobów w witrynach cukierniczych a także eleganckiego i oryginalnego serwowania w lokalu oraz na imprezach cateringowych. Cena za 1 sztukę tacki.
Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 14x5,8 cm GoGo, prostokątna | ALCAS, 272/5 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 14x5,8 cm GoGo, prostokątna | ALCAS, 272/5 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny