Cena netto: 468,87 zł
Cena brutto: 576,71 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 270 mm
szerokość 205 mm
wysokość 84 mm
średnica: 150 mm
moc całkowita: 0.85 kW
napięcie: 230 V

Naleśnikarka | GRAEF, HE 80 - Opis:

Naleśnikarka o średnicy 15 centymetrów produkcji niemieckiej firmy Graef o indeksie HE 80 to najwyższej klasy produkt umożliwiający pieczenie naleśników metodą niskotłuszczową. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości nieprzywierającej powłoki non-stick. Urządzenie posiada wielowarstwową, termoizolowaną obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej polerowanej na matowo.
Naleśnikarka | GRAEF, HE 80 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Naleśnikarka | GRAEF, HE 80 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny