Cena netto: 78,62 zł
Cena brutto: 96,70 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: stal nierdzewna

Ostrze gładkie 80 mm do nożów elektrycznych do kebaba Uyar, Potis, Dost, Ceylan | UYAR, ProfiCut G80 Deluxe - Opis:

Oryginalne ostrze gładkie niemieckiej firmy UYAR. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej (chirurgicznej). Pasuje do noży POTIS S120/150/180, DOST, CEYLAN oraz UYAR iCut 1/2 Ø80.

Dane techniczne:

  • Średnica ostrza: 80mm
  • Materiał: stal nierdzewna (chirurgiczna)
  • Pasuje do noży POTIS, DOST, CEYLAN, UYAR
  • Wyprodukowano przez niemiecką firmę UYAR
Ostrze gładkie 80 mm do nożów elektrycznych do kebaba Uyar, Potis, Dost, Ceylan | UYAR, ProfiCut G80 Deluxe - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Ostrze gładkie 80 mm do nożów elektrycznych do kebaba Uyar, Potis, Dost, Ceylan | UYAR, ProfiCut G80 Deluxe - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny