Cena netto:
15,12 zł 18,90 zł 18,90 zł
Cena brutto:
18,60 zł 23,25 zł 23,25 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 150 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
kolor:
  • inox
  • czarny
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
kod EAN: 4004133888265

Nóż dekoracyjny do cytrusów 15 cm | APS, Orange - Opis:

Ergonomiczny nożyk dekoracyjny do cytrusów, firmy APS o numerze katalogowym 88826 to produkt należący do linii Orange, stworzony z najwyższej jakości stali nierdzewnej a także z rączką z tworzywa sztucznego – czarnego poliamidu. Nóż do zdobienia i wykrawania skórek owoców cytrusowych posiada długość 15 cm. Artykuł o numerze katalogowym 88826 można myć zarówno ręcznie przy użyciu odpowiednich detergentów jak i w profesjonalnej zmywarce gastronomicznej. Ten profesjonalny nożyk dekoracyjny 88826 ułatwi pracę przy obieraniu, wykrawaniu i zdobieniu owoców i warzyw twardych oraz owoców cytrusowych: cytryn, pomarańczy, limonek i innych. Wydrążacz znajdzie zastosowanie w restauracjach, firmach cateringowych, hotelach oraz gospodarstwach domowych do tworzenia pojedynczego paska ze skórek cytrusów lub marchwii w celu zdobienia wielu deserów, ciast oraz innych produktów żywnościowych oraz dań.
Nóż dekoracyjny do cytrusów 15 cm | APS, Orange - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż dekoracyjny do cytrusów 15 cm | APS, Orange - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny