Cena netto:
9,27 zł 9,76 zł 9,76 zł
Cena brutto:
11,40 zł 12,00 zł 12,00 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor:
  • inox
  • czarny
cena za: sztukę

Nóż dekoracyjny kanałowy pionowy | TRIANGLE, 334102 - Opis:

Nóż dekoracyjny kanałowy pionowy, marki Triangle, o indeksie: 334102. Długość całkowita noża wynosi 14 cm. Ostrze wykonane zostało ze stali nierdzewnej, natomiast rękojeść ze wzmacnianego włóknem szklanym poliamidu. Nóż tworzy piękne dekoracyjne żłobienia. Sprawdzi się w każdej restauracji, cukierni, kawiarni oraz w cateringu a także dla osób zajmujących się zdobieniem warzyw i owoców. Można myć w zmywarce.
Nóż dekoracyjny kanałowy pionowy | TRIANGLE, 334102 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż dekoracyjny kanałowy pionowy | TRIANGLE, 334102 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny