Profesjonalne nożyczki do cięcia drobiu

W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdują się najwyższej jakości nożyczki do cięcia drobiu. Te innowacyjne produkty umożliwiają szybkie i precyzyjne siekanie oraz krojenie mięsa drobiowego. Są niezastąpionym gadżetem w każdym lokalu gastronomicznym – w restauracjach, barach, kuchniach hotelowych, pensjonatach, stołówkach czy jadłodajniach.

Czytaj więcej >

Nożyczki do drobiu

Nożyczki do drobiu, które znajdują się w naszym asortymencie, to wysokiej klasy produkty, które zostały wyposażone w niezwykle trwałe i odporne ostrza, a także wygodną i ergonomiczną rączkę, która stabilnie i bezpiecznie leży w dłoni. Co więcej, szczelnie przylegająca rękojeść uniemożliwia gromadzenie się resztek mięsa w szparach, dzięki czemu produkt możemy bardzo łatwo utrzymać w czystości.

Nożyce do cięcia drobiu

Nożyce do cięcia drobiu są odporne na urazy mechaniczne, zarysowania i wgniecenia, a także na korozję, działanie niskich i wysokich temperatur oraz wodę. Posiadają świetne właściwości tnące, dzięki czemu z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub nurtujących wątpliwości – do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem!