Cena netto:
13,30 zł 14,00 zł 14,00 zł
Cena brutto:
16,36 zł 17,22 zł 17,22 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor:
  • inox
  • czarny
cena za: sztukę

Nóż do obierania cytrusów | TRIANGLE, 334113 - Opis:

Nóż do obierania cytrusów, marki Triangle, o indeksie: 334113. Długość całkowita noża wynosi 16,5 centymetra. Rączka noża została wykonana z tworzywa sztucznego, natomiast powierzchnia robocza ze stali nierdzewnej. Nożyk świetnie nadaje się do obierania cytrusów, na przykład pomarańczy, grejpfruta, pomelo. Sprawdzi się w każdej restauracji, stołówce oraz w cateringu a także dla osób zajmujących się zdobieniem warzyw i owoców. Można myć w zmywarce.
Nóż do obierania cytrusów | TRIANGLE, 334113 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż do obierania cytrusów | TRIANGLE, 334113 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny