Pakowarki próżniowe dla gastronomii

Od lat bardzo dużą popularnością cieszą się pakowarki próżniowe dla gastronomii, które wykorzystuje się zarówno w lokalach, jak i w firmach oraz przedsiębiorstwach, które zajmują się pakowaniem i sprzedażą żywności na skalę masową. Pakowarki próżniowe, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, to wyselekcjonowane urządzenia dla profesjonalistów, charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania. Oferujemy pakowarki próżniowe o różnej szerokości, wysokości i mocy, w formie jedno- i dwukomorowej. Tak bogaty asortyment z pewnością ułatwi Państwu znalezienie produktu idealnego, który spełni wszystkie oczekiwania. Dostępne są pakowarki listwowe – najczęściej wykorzystywane w mniejszych lokalach i przedsiębiorstwach – oraz pakowarki próżniowe komorowe – dedykowane większym firmom.

Czytaj więcej >

Pakowarka próżniowa – co wziąć pod uwagę przed dokonaniem zakupu?

Zanim zdecydują się Państwo na konkretny model pakowarki próżniowej, należy dokładnie określić swoje oczekiwania, aby zakupione urządzenie odpowiadało wszystkim Państwa potrzebom. Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów, jak m.in.: napięcie elektryczne, materiał, z którego zostało wykonane urządzenie (np. poliwęglan, stal nierdzewna czy tworzywo sztuczne), długość, wysokość i szerokość całej pakowarki oraz samej komory, moc całkowitą, wagę, a także ilość komór i listew. W naszym asortymencie dostępne są rozmaite modele, jeżeli jednak nie znaleźli Państwo tego, czego szukali, prosimy o bezpośredni kontakt – z przyjemnością znajdziemy rozwiązanie, które będzie dla Państwa satysfakcjonujące. Każda pakowarka próżniowa, którą mamy w ofercie, jest urządzeniem dedykowanym profesjonalnej gastronomii.

Profesjonalne pakowarki próżniowe

Działanie pakowarek próżniowych nie jest niczym skomplikowanym. W pierwszym kroku należy umieścić w urządzeniu produkt, których chcemy zapakować, a także jego opakowanie. Następnie po uruchomieniu maszyny wewnątrz komory wytwarza się próżnia, co przyczynia się do odsysania powietrza. Dzięki temu, że Gastromania.pl współpracuje z najlepszymi producentami na świecie, zakup pakowarki próżniowej z naszej oferty jest gwarancją najwyższej jakości. Producenci tych urządzeń wykorzystują nowoczesne technologie oraz materiały, dzięki czemu ich urządzenia są niezawodne. Dostępne w sklepie marki to m.in.: STALGAST, HENKELMAN, BARTSCHER, HENDI, EDENOX, TOM-GAST czy SAMMIC.

Gdzie kupić pakowarki próżniowe?

Profesjonalne pakowarki próżniowe kupią Państwo w bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego – i to w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, w której znajdują się również inne akcesoria, urządzenia i gadżety gastronomiczne. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, który odpowie na wszystkie Państwa pytania. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 i w tym czasie pozostajemy do Państwa dyspozycji. Życzmy udanych zakupów!