Cena netto:
138,60 zł 145,89 zł 145,89 zł
Cena brutto:
170,48 zł 179,44 zł 179,44 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
zasilanie: gazowe
kod EAN: 8029248327733

Palnik do flambirowania | PAVONI, FLAME - Opis:

Palnik do flambirowania FLAME włoskiej firmy Pavoni, to produkt, którego cechą szczególną jest wszechstronność - karmelizuje cukier, ale również: flambiruje słodkie desery, opieka ser i warzywa. Palnik powstał z wysokiej jakości stali oraz tworzywa sztucznego. Pistolet do karmelizowania FLAME zbudowany jest z zapalnika piezoelektrycznego, regulowanego płomienia palnika, blokady przed dziećmi, ergonomicznej rączki oraz pojemnika na gaz. Palnik sprawdzi się w profesjonalnych punktach cukierniczych, jak również w domowych kuchniach amatorów wypieków.
Palnik do flambirowania | PAVONI, FLAME - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Palnik do flambirowania | PAVONI, FLAME - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny