Cena netto:
158,22 zł 175,80 zł 175,80 zł
Cena brutto:
194,61 zł 216,23 zł 216,23 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 150 mm
temperatura maksymalna: 1450 °C
materiał: aluminium

Palnik do karmelizowania, przypiekania 15 cm | TOM-GAST, T-3850 - Opis:

Palnik do karmelizowania/przypiekania wykonany z aluminium, podgrzewa do temperatury 1450˚C. Jest skonstruowany w taki sposób, że umożliwia pracę pod dowolnym kątem. Czas działania na jednym napełnieniu wynosi około jednej godziny. Idealnie nadaje się do karmelizacji cukru, sosów czy też do opiekania mięs. Palnik do karmelizowania/przypiekania przeznaczony jest do pracy we wszelkich zakładach gastronomicznych a w szczególności w zakładach cukierniczych oraz profesjonalnych piekarniach. Bez przeszkód znajdzie zastosowanie również w gospodarstwie domowym. Palnik do karmelizowania/przypiekania T-3850 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Tom-Gast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczo-piekarniczego. Pakowany pojedynczo. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Palnik do karmelizowania, przypiekania 15 cm | TOM-GAST, T-3850 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Palnik do karmelizowania, przypiekania 15 cm | TOM-GAST, T-3850 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny