Takie wydarzenia jak urodziny, rocznice, wesela czy wieczory panieńskie zdecydowanie potrzebują odpowiedniej oprawy. Można o nią zadbać dzięki produktom firmy PartyDeco – gustownym świeczkom na tort oraz toperom dekoracyjnym. W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroki wybór produktów tej firmy, które przydają się w każdym lokalu gastronomicznym organizującym wszelkiego rodzaju uroczystości. Zachęcamy do wyboru najlepszych dekoracji okolicznościowych!

Czytaj więcej >

PartyDeco – jeden z największych producentów dekoracji okolicznościowych

PartyDeco jest polską firmą działającą na rynku już od niemal 30 lat. Od tego czasu niezmiennie dostarcza stylowe produkty do dekoracji tortów i sal zgodne z aktualnymi trendami. Wśród oferowanych przez PartyDeco dekoracji znajdują się przede wszystkim różnego rodzaju świeczki, jak również balony czy standy. Różnorodne wzory balonów foliowych oraz kolejne, nowe kolory dekoracji stołu pozwalają w pełni poczuć atmosferę uroczystości i sprawiają, że najważniejsze chwile zapadają w pamięć na jeszcze dłużej.

Co więcej, produkty PartyDeco wyróżniają się wysoką jakością wykonania, a przez to dużą wytrzymałością, dlatego z powodzeniem można wykorzystać je więcej niż raz (dotyczy to zwłaszcza toperów dekoracyjnych). Dzięki temu można zadbać o dobrostan środowiska, nie generując dużej ilości odpadów.

PartyDeco – sklep z najlepszymi dekoracjami na wiele okazji

W Gastromanii oferujemy różnorodne świeczki marki PartyDeco – zarówno pojedyncze z konkretnymi cyframi pozwalającymi na ułożenie wybranej liczby, jak również klasyczne świeczki urodzinowe na tort. W każdym przypadku można wybierać spośród różnych wzorów – świeczki z cyframi występują w kolorze złotym lub srebrnym, natomiast drobne świeczki mają różnorodne barwy, wzory, a nawet kolorowe płomienie. Z pomocą takich dekoracji można odpowiednio podkreślić charakter danej uroczystości – zarówno urodziny, wszelkie inne rocznice, jak i baby shower czy wieczory panieńskie. Szeroki zakres barw i wzorów pozwala natomiast na dopasowanie świeczek do stylu danego tortu albo całej oprawy uroczystości.

W naszym sklepie można również zaopatrzyć się w dekoracyjne topery – z numerami albo konkretnymi napisami. Numery można wybrać zamiast tradycyjnych świeczek i umieścić je w torcie lub użyć ich do numerowania stołów na weselach i wszelkich innych przyjęciach. Wysoka jakość wykonania toperów pozwala obsłużyć z ich pomocą niejedną imprezę – z powodzeniem można je wykorzystać, organizując każde kolejne urodziny. Natomiast w przypadku hucznego wesela lub rocznicy ślubu świetnie sprawdzają się przygotowane specjalnie na takie okazje topery, np. z napisem „Mr&Mrs”.

Gastromania – wszystko, co potrzebne do organizacji niezapomnianej imprezy

W naszym sklepie zaopatrzyć się mogą wszelkie lokale gastronomiczne organizujące zamknięte imprezy, takie jak urodziny, rocznice, wesela czy wieczory panieńskie. Zapewniamy najwyższej jakości dekoracje od sprawdzonego, polskiego producenta PartyDeco, dzięki którym każda impreza zyskuje odpowiednią oprawę i staje się niezapomnianym przeżyciem. Można u nas również zakupić inny sprzęt niezbędny do zorganizowania tego rodzaju wydarzeń – zarówno wszelkie naczynia potrzebne do przygotowania różnorodnych potraw, jak i zastawę stołową konieczną do ich serwowania.

W razie jakichkolwiek problemów z wyborem odpowiednich dekoracji lub naczyń serdecznie zapraszamy do kontaktu! Chętnie pomożemy wybrać najlepsze wyposażenie dla sali okolicznościowej lub dowolnego innego lokalu.