Cena netto:
476,08 zł 490,80 zł 490,80 zł
Cena brutto:
585,58 zł 603,68 zł 603,68 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 50 mm
średnica: 500 mm
materiał: stal węglowa
powierzchnia: gładka
do indukcji: tak
pokrywa w komplecie: nie

Patelnia okrągła ze stali węglowej o średnicy 50 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Opis:

Patelnia okrągła o średnicy 50 cm z linii Carbon producenta De Buyer to idealne narzędzie pracy dla każdego szefa kuchni oraz jego kucharzy. Wykonana jest z najwyższej jakości stali węglowej. Grubość ścianek patelni wynosi 3,0 mm. Patelnia ma rozkloszowaną konstrukcję, co ułatwia odparowywanie wody z potrawy, a nachylenie ścianek ułatwia przenoszenie potraw na talerz. Patelnia posiada dwa zgrzewane uchwyty. Patelnia nadaje się do każdego typu kuchenek, w tym także do kuchenek indukcyjnych. Nie nadaje się do mycia w zmywarkach i należy ją natłuścić po użyciu. Patelnia Carbon Plus okrągła 50 cm D-5113-50 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia profesjonalnej kuchni na rynku hotelowym, restauracyjnym oraz barowym. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 1 sztuce. Cena netto za 1 sztukę.
Patelnia okrągła ze stali węglowej o średnicy 50 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia okrągła ze stali węglowej o średnicy 50 cm | DE BUYER, Carbon Plus - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny